• Zajęcia z doradztwa zawodowego odbywają się w wymiarze 10 godzin w ciągu roku szkolnego w klasie  VII oraz 10 godzin w ciągu roku szkolnego w klasie VIII.
  • Zadaniem doradcy zawodowego jest ukierunkowanie ucznia i pomoc przy wyborze szkoły ponadpodstawowej.
  • Doradcą zawodowym w szkole jest p. Agnieszka Zagulska – Narwojsz (gabinet 21) – kontakt tel. 55/625-85-27
  • Zapraszamy do kontaktu z doradcą zawodowym uczniów (zwłaszcza z klas VII i VIII) oraz ich rodziców.
  • Konsultacje indywidualne z rodzicami po wcześniejszym uzgodnieniu terminu spotkania.

Przydatne linki:

www.doradcazawodowy.edu.pl