foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Szkoła Podstawowa nr 8

im. Stanisława Staszica w Elblągu

20180416 105150strDnia 16 kwietnia dziesięcioro uczniów klas 7a i 7b, wraz z p. Agnieszką Zagulską-Narwojsz oraz  p. Karoliną Jakubiuk, uczestniczyło w wycieczce do Zespołu Szkół Inżynierii Środowiska i Usług, aby w ramach „Akademii Młodego Zawodowca”, zapoznać się ze

specyfiką kształcenia zawodowego oraz wziąć udział w zajęciach praktycznych pt. „Ścienne rewolucje”.  Uczniowie mieli okazję poznać techniki malowania ścian, doboru farb i narządzi malarskich. Wszystkie, wykonane przez uczniów prace, wymagały zaangażowania i zostały wysoko ocenione przez osobę prowadzącą warsztaty. Wszyscy otrzymali drobne upominki od organizatora.

Nasze certyfikaty

 

 

 

 

aastr

astr

ffdvfvstr

 

fgggfhstr

 

gbgbthbththnythstr

 

ggggggggstr

 

gggstr

 

Narkotykistr

 

logo 1str

 

mistrzstr

 

vfdvf vstr