Nasza placówka bierze udział w II edycji ogólnopolskiej kampanii „ Idą Święta, nie o sms-ie , lecz o kartce pamiętaj!” organizowanej przez Fundację Dbam o Mój Zasięg. Głównym celem kampanii jest przeciwdziałanie fonoholizmowi oraz e-uzależnieniom u dzieci i młodzieży. W związku z tym, zachęcamy Państwa do zapoznania się z poniższym raportem, który obrazuje jak ogromny problem stanowi częste korzystanie z telefonów komórkowych przez nasze dzieci. Raport jest o tyle wiarygodny, że badaniu poddano około 50.000 uczniów z całej Polski, w wieku 12-19 lat.

Idą święta - plakat

Dekalog pozostawania

Sposoby codziennych rozwiązań

Symptomy fonoholizmu

Porady Jak być OFFLINE

Uwaga !!!
Uczniowie klas IV-VIII szkół podstawowych przechodzą na naukę zdalną.
- Nowe zasady funkcjonowania szkoły weszły w życie od soboty, 24 października i będą obowiązywały do niedzieli, 8 listopada br.
- Klasy I-III szkoły podstawowej będą funkcjonowały bez zmian.
Wszelkich szczegółowych informacji będą udzielać wychowawcy poszczególnych klas.