foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Szkoła Podstawowa nr 8

im. Stanisława Staszica w Elblągu

8 lutego 2019r. w godzinach 12-14 odbył się w naszej szkole Bal karnawałowy dla dzieci z klas I-III. Tego dnia nasz hol zamienił się w salę balową do której przybyły księżniczki, królewny, biedronki, baletnice, sportowcy, policjanci, wróżki, supermeni, speidermany. Dzieci w rytm muzyki, tańczyły w parach, osobno lub grupą w kółku. Nie zabrakło również piosenek takich jak kaczuchy, jedzie pociąg z daleka, miłość w Zakopanym. Podczas dobrej muzyki i zabawy odbyło się wiele ciekawych konkursów za które wszyscy oczywiście byli nagrodzeni. Zabawa była wspaniała co potwierdzają zdjęcia. Zmęczeni, ale weseli uczniowie wrócili do domu.

 

Nasze certyfikaty

 

 

aastr

astr

ffdvfvstr

 

fgggfhstr

 

gbgbthbththnythstr

 

ggggggggstr

 

gggstr

 

Narkotykistr

 

logo 1str

 

mistrzstr

 

vfdvf vstr