foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Szkoła Podstawowa nr 8

im. Stanisława Staszica w Elblągu

20181206 092913strW bieżącym roku szkolnym od września do grudnia uczniowie klas I – III wraz z wychowawcami uczęszczali na koncerty pod hasłem „Muzyka dla ucha malucha” do Zespołu Państwowych Szkół Muzycznych w Elblągu. Głównym wykonawcą była Elbląska Orkiestra Kameralna, która zaprosiła wielu

znakomitych artystów do wspólnych koncertów. Odbyło się pięć spotkań, w których programie znalazły się utwory Fryderyka Chopina, Karola Szymanowskiego, Stanisława Moniuszki, Wolfganga Amadeusza Mozarta, Piotra Czajkowskiego, Józef Haydna, Witolda Lutosławskiego oraz poezja takich twórców jak Julian Tuwim. Uczniowie bardzo chętnie brali udział w koncertach, które z pewnością przyczyniły się do umuzykalnienia dzieci.

Nasze certyfikaty

 

 

aastr

astr

ffdvfvstr

 

fgggfhstr

 

gbgbthbththnythstr

 

ggggggggstr

 

gggstr

 

Narkotykistr

 

logo 1str

 

mistrzstr

 

vfdvf vstr