20181206 092913strW bieżącym roku szkolnym od września do grudnia uczniowie klas I – III wraz z wychowawcami uczęszczali na koncerty pod hasłem „Muzyka dla ucha malucha” do Zespołu Państwowych Szkół Muzycznych w Elblągu. Głównym wykonawcą była Elbląska Orkiestra Kameralna, która zaprosiła wielu

znakomitych artystów do wspólnych koncertów. Odbyło się pięć spotkań, w których programie znalazły się utwory Fryderyka Chopina, Karola Szymanowskiego, Stanisława Moniuszki, Wolfganga Amadeusza Mozarta, Piotra Czajkowskiego, Józef Haydna, Witolda Lutosławskiego oraz poezja takich twórców jak Julian Tuwim. Uczniowie bardzo chętnie brali udział w koncertach, które z pewnością przyczyniły się do umuzykalnienia dzieci.