foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Szkoła Podstawowa nr 8

im. Stanisława Staszica w Elblągu

20181114 130921strW listopadzie,  z okazji setnej rocznicy Odzyskania Niepodległości przez Polskę,  w naszej szkole odbył się Międzyszkolny Konkurs Plastyczny pod hasłem : „Wędrówki po Polsce – miejsca, które warto zobaczyć”. W konkursie uczestniczyli uczniowie klas I-III czterech elbląskich  szkół : SP- 3,

SP-16, SP-18,- SP-23.

         Celem konkursu było ukazanie piękna naszego kraju, wzbudzanie zainteresowań dzieci zabytkami i krajobrazami Polski, kształtowanie postaw patriotycznych. Nie było to łatwe zadanie, ale mali artyści poradzili sobie doskonale. Powstały piękne prace, które można było oglądać na specjalnie zorganizowanej wystawie.

Wszystkie prace były bardzo oryginalne i ciekawe. Bardzo dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w konkursie.

Organizatorami konkursu były : Ala Piotrowicz- Chont, Bożena Knapik i Dorota Szczepańska.

Wyniki konkursu:

SP nr 18

I m-ce Paulina Kokoszka kl. II b 

III m-ce Zuzanna Nieciecka kl. II a

Wyróżnienie Maks Majewski kl. III a

SP nr 16

I m-ce Oliwia Lewandowska kl. II a

III m-ce Natalia Lewandowska kl. II a

Wyróżnienie Hanna Miros kl. II c

 

SP nr 3

II m-ce Emilia Kadłubowska kl. I

SP nr 23

II m-ce Zofia Gontarska kl. III a 

Wyróżnienie Zuzanna Jadanowska kl. III a

Nasze certyfikaty

 

 

aastr

astr

ffdvfvstr

 

fgggfhstr

 

gbgbthbththnythstr

 

ggggggggstr

 

gggstr

 

Narkotykistr

 

logo 1str

 

mistrzstr

 

vfdvf vstr