20181114 130921strW listopadzie,  z okazji setnej rocznicy Odzyskania Niepodległości przez Polskę,  w naszej szkole odbył się Międzyszkolny Konkurs Plastyczny pod hasłem : „Wędrówki po Polsce – miejsca, które warto zobaczyć”. W konkursie uczestniczyli uczniowie klas I-III czterech elbląskich  szkół : SP- 3,

SP-16, SP-18,- SP-23.

Celem konkursu było ukazanie piękna naszego kraju, wzbudzanie zainteresowań dzieci zabytkami i krajobrazami Polski, kształtowanie postaw patriotycznych. Nie było to łatwe zadanie, ale mali artyści poradzili sobie doskonale. Powstały piękne prace, które można było oglądać na specjalnie zorganizowanej wystawie.

Wszystkie prace były bardzo oryginalne i ciekawe. Bardzo dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w konkursie.

Organizatorami konkursu były : Ala Piotrowicz- Chont, Bożena Knapik i Dorota Szczepańska.

Wyniki konkursu:

SP nr 18