foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Szkoła Podstawowa nr 8

im. Stanisława Staszica w Elblągu

IMG 3400strW czwartek 15 listopada 2018 r. odbyły się spotkania klas I-IV z przedstawicielką Straży Miejskiej w Elblągu, na których omawiane były zagadnienia związane z ekologią, takie jak segregacja odpadów, czy palenie w piecach. W przystępny sposób poruszane były także kwestie bezpiecznego obchodzenia się z gazem, prądem i ogniem w domu. Było to już

drugie spotkanie dzieci z panią Karoliną Wiercińską. Podczas zajęć, które odbywały się we wrześniu, dzieci poznawały specyfikę pracy w Straży Miejskiej oraz zasady bezpiecznej drogi do szkoły i do domu. Na pamiątkę uczniowie otrzymali odblaskowe zawieszki, dzięki którym zawsze będą widoczne na drodze.

Nasze certyfikaty

 

 

aastr

astr

ffdvfvstr

 

fgggfhstr

 

gbgbthbththnythstr

 

ggggggggstr

 

gggstr

 

Narkotykistr

 

logo 1str

 

mistrzstr

 

vfdvf vstr