foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Szkoła Podstawowa nr 8

im. Stanisława Staszica w Elblągu

20181110 105321strDnia 10 listopada nauczycielki Ala Piotrowicz- Chont i Grażyna Wojtczak  dla uczniów klas I i VII zorganizowały pieszy rajd po Bażantarni. Uczestnicy rajdu pokonali pięciokilometrową trasę. W czasie rajdu uczniowie podziwiali piękne, jesienne krajobrazy Wysoczyzny Elbląskiej. Poznali niektóre charakterystyczne drzewa naszego lasu, gatunki roślin i zwierząt chronionych.

Dzieci dowiedziały się również, jak należy zachować się na obszarze chronionym, a także jak należy zachowywać się wobec drzew. Na zakończenie wyprawy dzieci posiliły się pysznymi ciasteczkami. Zmęczeni, ale pełni wrażeń wróciliśmy do domów. 

Nasze certyfikaty

 

 

aastr

astr

ffdvfvstr

 

fgggfhstr

 

gbgbthbththnythstr

 

ggggggggstr

 

gggstr

 

Narkotykistr

 

logo 1str

 

mistrzstr

 

vfdvf vstr