DSC 0058strDnia 1 października odbyło się uroczyste ślubowanie uczniów klasy I a, której wychowawczynią jest pani Ala Piotrowicz-Chont. Na uroczystość zostali zaproszeni rodzice uczniów oraz pani dyrektor Alicja Bałchan. Wszystkich powitały uczennice klasy piątej, które swoim młodszym koleżankom i kolegom przypomniały, że każdy ma w szkole

swoje prawa i obowiązki. Zapewniły, że zawsze mogą skorzystać z rad i pomocy  uczniów starszych klas. Pierwszoklasiści zaprezentowali gościom krótką część artystyczną: śpiewali piosenki, recytowali wiersze. Za  pełne zaangażowania wykonanie zostali nagrodzeni gromkimi brawami. Następnie złożyli uroczyste przyrzeczenie. Pani dyrektor pasowała dzieci na pierwszoklasistów, kładąc każdemu na ramieniu ogrooomny, drewniany ołówek. Po ślubowaniu na dzieci czekał, przygotowany przez rodziców, słodki poczęstunek. Każdy pierwszoklasista otrzymał również kuferek pełen słodyczy. Ten dzień na pewno na długo zostanie w pamięci najmłodszych uczniów naszej szkoły.