foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Szkoła Podstawowa nr 8

im. Stanisława Staszica w Elblągu

DSC03731strPrawie jak w Hogwarcie …….. 23 października zawitał do szkoły zespół magików z Odessy (Ukraina). Prawdopodobnie nie są oni znani tak jak ich koledzy z Hogwartu, ale zgromadzona na hali publiczność, na nudę narzekać nie mogła. Klasy I-VIII mogły podziwiać wspaniały pokaz iluzjonistyczny, atrakcje taneczno-akrobatyczne, a także czary – mary

z udziałem żywego królika , który wyskoczył z kapelusza niczym Biały Królik z „Alicji w krainie Czarów”. Do magicznych trików zaangażowano także odważnych uczniów. A to wszystko odbyło się na spotkaniu pełnym muzyki, światła, humoru  i sztuczek owianych tajemnicą.

Nasze certyfikaty

 

 

aastr

astr

ffdvfvstr

 

fgggfhstr

 

gbgbthbththnythstr

 

ggggggggstr

 

gggstr

 

Narkotykistr

 

logo 1str

 

mistrzstr

 

vfdvf vstr