foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Szkoła Podstawowa nr 8

im. Stanisława Staszica w Elblągu

42519427 1889626611087018 1862052168891105280 nW środę, 26 września, w Szkole Podstawowej nr 8 obchodziliśmy Europejski Dzień Języków Obcych. Świętowanie rozpoczęło się przedstawieniem „The stone soup” przygotowanym przez uczniów klasy IV. Młodsi uczniowie z ogromnym zaciekawieniem oglądali występy swoich starszych kolegów. Kolejnym etapem obchodów były zabawy z językiem

przygotowane w hali sportowej. Dzieci miały możliwość przejścia pięciu stacji, na każdej z nich zdobywały inne umiejętności językowe, i tak były: nursery rhymes z chustą Klanzy, głuchy telefon z przejściem przez tunel, angielski alfabet z packami, wyścigi w workach i układanie wyrazów. Na zakończenie wszyscy uczniowie otrzymali upominki i słodycze. W organizacji obchodów Dnia Języków Obcych pomagały studentki filologii angielskiej.

Nasze certyfikaty

 

 

aastr

astr

ffdvfvstr

 

fgggfhstr

 

gbgbthbththnythstr

 

ggggggggstr

 

gggstr

 

Narkotykistr

 

logo 1str

 

mistrzstr

 

vfdvf vstr