foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Szkoła Podstawowa nr 8

im. Stanisława Staszica w Elblągu

20180920 093839strDnia 20 września uczniowie z klas I a i II a spotkali się z przedstawicielką Straży Miejskiej w Elblągu. Dzieci z dużą uwagą słuchały opowieści o ważnej i czasami niebezpiecznej pracy strażników miejskich. Pani, prowadząca zajęcia, opowiedziała o swoich obowiązkach i pokazała sprzęt, jakim dysponuje oraz zademonstrowała, do czego on służy. Dzieci zadawały wiele pytań, na które chętnie odpowiadała. Na zakończenie spotkania uczniowie otrzymali podarunki w postaci „odblasków”, które pomagają zapewnić bezpieczeństwo pieszym.

Nasze certyfikaty

 

 

aastr

astr

ffdvfvstr

 

fgggfhstr

 

gbgbthbththnythstr

 

ggggggggstr

 

gggstr

 

Narkotykistr

 

logo 1str

 

mistrzstr

 

vfdvf vstr