20180525 081002str24 maja rozstrzygnięty został konkurs, zorganizowany przez MSU, pt. „Bukiet dla Mamy i Taty”. Celem konkursu było przypomnienie uczniom o nadchodzących dniach Matki i Ojca, a także rozbudzanie kreatywności i umiejętności plastycznych dzieci.

W konkursie udział wzięło 38 uczniów. Zdobywcy nagród to:

I miejsce  Amelia Tocha kl. I a

II miejsce  Jakub Falkowski kl. III  oraz Iga Żulewska kl. I

III miejsce Daria Nowaczyk kl. I  oraz Maja Boćko kl. II

Wyróżnieni zostali również: Kacper Korzuszko kl. I, Kamila Słojewska kl. II, Lena Onuchowska kl. II, Aleksandra Gałka kl. III, Filip Piskorz kl. III, Zofia Tomaszczyk kl. III.