foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Szkoła Podstawowa nr 8

im. Stanisława Staszica w Elblągu

ScottieSzkolneKluby

Brak wydarzeń w kalendarzu
Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Licznik odwiedzin

Liczniki

Jesteśmy na Facebook

Dawno temu w szkole

dzien dzieckaUczniowie Szkoły Podstawowej nr 8 w Elblągu obchodzili Dzień Dziecka na sportowo. Dzieci klas I – III uczestniczyły w sportowych zmaganiach o charakterze ogólno-rozwojowym. Konkursy sprawnościowe oraz tor przeszkód dostarczył naszym małym sportowcom wielu sportowych wrażeń

i emocji. Nauczycielami, którzy przygotowali sportowe potyczki dla klas młodszych były panie Agnieszka Zagulska - Narwojsz oraz Agnieszka Mucha. Potyczki sportowe dla uczniów klas IV – VII przeprowadzili i przygotowali nauczyciele wychowania fizycznego Adam Jażdżyński oraz Piotr Różalski. Uczniowie mieli możliwość rywalizowania w turnieju piłki nożnej, unihokeja, „zbijaka” oraz w zajęciach rekreacyjnosportowych - konkurs skoków na „kręconce”, gra w badmintona. Wszyscy uczniowie biorący udział w sportowych zmaganiach wykazali się umiejętnościami techniczno-taktycznymi z zakresu dyscyplin sportowych, w których rywalizowali oraz znajomością zasad fair play. Należy nadmienić, że turniej piłki nożnej wygrała klasa V a, natomiast najlepszym zespołem w unihokeja byli uczniowie klasy VI a. Po zakończonych rozgrywkach na uczniów czekał słodki poczęstunek w postaci batonów i lodów.

Nasze certyfikaty


 

 

certyfikat codeweek 1str

aastr

astr

ffdvfvstr

 

fgggfhstr

 

gbgbthbththnythstr

 

ggggggggstr

 

gggstr

 

Narkotykistr

 

logo 1str

 

mistrzstr

 

vfdvf vstr

 

A4 Popup

Zwracamy się z ogromną prośbą, o aktywny udział w akcji Się gra się ma... Odlotowy Playroom!.
Nasza świetlica bierze udział w konkursie, zorganizowanym przez firmę Hasbro, w którym można wygrać cenne nagrody, między innymi salę gier, wyposażenie świetlicy, zestawy gier.
Wystarczy wejść codziennie na stronę https://www.siegrasiema.com/swietlice/106 i oddać głos na naszą świetlicę.
Moi drodzy, w grupie siła, zawalczmy wspólnie o to, aby  dzieci spędzały czas w świetlicy jeszcze bardziej aktywnie !
Każda osoba codziennie może oddać 1 głos. Zachęćcie do udziału rodzinę, przyjaciół, znajomych.

all4web