aaaWe wtorek 13 lutego,  w ramach Drzwi Otwartych, gościliśmy w naszej szkole dzieci, które od września rozpoczną naukę w klasie pierwszej. Przyszli uczniowie i ich rodzice mieli okazję poznać ofertę edukacyjną szkoły, porozmawiać  z nauczycielami oraz dyrekcją, a także  zwiedzić placówkę

i halę sportową. Dla dzieci przygotowano ciekawe zajęcia plastyczne, logopedyczne oraz  interaktywne ćwiczenia z językiem angielskim, w tym zabawy z robotami. Następnie mali goście uczestniczyli w Balu Walentynkowym. Na łakomczuchów czekał poczęstunek.  Wśród uczestników balu rozlosowano atrakcyjne nagrody min. bilety do kina i na pizzę.

Dziękujemy za wspólną zabawę i  zapraszamy we wrześniu!

gazeta