20180119 120051strDnia 19 stycznia w naszej szkole odbył się „Bal karnawałowy kl. I - IV” Panie prowadzące przywitały ciepło uczestników oraz życzyły udanej zabawy. Bal rozpoczął  się wspólnym Polonezem kompozycji Wojciecha Kilara, który uczniowie zatańczyli razem

z wychowawcami. Był to bardzo podniosły i wzruszający moment dla wszystkich uczestników. Dzieci  prezentowały piękne, pomysłowe karnawałowe stroje. Następnie zaczęły się wspólne tańce przeplatane konkursami prowadzonymi przez nauczycielki Bożenę Knapik i Agnieszkę Muchę. Wszyscy bawili się doskonale. Bal był bardzo udany.