foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Szkoła Podstawowa nr 8

im. Stanisława Staszica w Elblągu

ScottieSzkolneKluby

Brak wydarzeń w kalendarzu
Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Licznik odwiedzin

Liczniki

Jesteśmy na Facebook

Dawno temu w szkole

IMG 20171215 190738strW dniu 15 grudnia 2017 r. odbyła się „Night at school – nocka w szkole” dla uczniów z kl. I – III. Były to warsztaty dotyczące krajów Unii Europejskiej, podczas których dzieci dowiedziały się ciekawych informacji o poszczególnych krajach oraz oglądały krótkie filmiki na

ich temat. Podczas zajęć plastycznych wykonywały flagi Unii. Naklejenie dwunastu gwiazdek, tworzących okrąg, okazał się dla niektórych nie lada wyzwaniem. Uczniowie rozwiązywali quizy i rebusy z wykorzystaniem platformy Learningapps oraz Kahoot. Za każde zadanie otrzymywali upominki: misie, książeczki oraz święcące długopisy (pozyskane na tę okazję od Komisji Europejskiej). Po warsztatach dzieci udały się na wyczekiwaną pizzę, by zaraz potem wygodnie usadowić się na materacach i wspólnie oglądać bajki.

Nasze certyfikaty


 

 

certyfikat codeweek 1str

aastr

astr

ffdvfvstr

 

fgggfhstr

 

gbgbthbththnythstr

 

ggggggggstr

 

gggstr

 

Narkotykistr

 

logo 1str

 

mistrzstr

 

vfdvf vstr

 

A4 Popup

Zwracamy się z ogromną prośbą, o aktywny udział w akcji Się gra się ma... Odlotowy Playroom!.
Nasza świetlica bierze udział w konkursie, zorganizowanym przez firmę Hasbro, w którym można wygrać cenne nagrody, między innymi salę gier, wyposażenie świetlicy, zestawy gier.
Wystarczy wejść codziennie na stronę https://www.siegrasiema.com/swietlice/106 i oddać głos na naszą świetlicę.
Moi drodzy, w grupie siła, zawalczmy wspólnie o to, aby  dzieci spędzały czas w świetlicy jeszcze bardziej aktywnie !
Każda osoba codziennie może oddać 1 głos. Zachęćcie do udziału rodzinę, przyjaciół, znajomych.

all4web