DSC02311strZ okazji „Andrzejek” Mały Samorząd przygotował dla uczniów klas I-IV zabawę z wróżbami. Ze szklanej kuli dowiedzieć się było można, jaki zawód będzie się wykonywało w przyszłości oraz wylosować wróżbę na najbliższy czas.  Przy pomocy wielkich serc uczniowie sprawdzali, jakie imię nosić będzie przyszły wybranek

albo wybranka. Największą atrakcją było oczywiście lanie wosku przez dziurkę od klucza. Dzieci otrzymały także do rozwiązania  łamigłówki, związane z tematyką andrzejek. Organizatorzy dziękują za pomoc w przygotowaniu i przeprowadzeniu  zabawy panu Mirkowi oraz uczennicom klasy IV b: Zofii Brzeskiej, Vanessie Dudek i Anieli Wiergowskiej.