20171128 101650strDnia 28 listopada klasa III a pod opieką wychowawczyni Barbary Podworskiej i pani Jolanty Gołębiowskiej udała się na wycieczkę do Filii Banku Spółdzielczego ze Sztumu. Uczniowie obejrzeli ciekawą prezentację na temat bankowości internetowej.  Dowiedzieli

się, jak należy korzystać z Internetu, jakie zagrożenia czekają na nas w sieci i jak się przed nimi strzec. Na zakończenie musiały wykazać się wiedzą na temat bankowości internetowej. Dzieci udzielały odpowiedzi na pytania związane z tematem prezentacji. Okazało się, że uczniowie zapamiętali bardzo dużo informacji i odpowiedzieli prawidłowo na wszystkie pytania. Wyróżnione dzieci otrzymały, za prawidłową odpowiedź, drobne upominki. Wizyta w banku dostarczyła dzieciom dużo wiedzy, którą mogą podzielić się ze swoimi rodzicami, a także wykorzystać ją w praktyce, jak już będą mogły same korzystać z bankowości internetowej.