foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Szkoła Podstawowa nr 8

im. Stanisława Staszica w Elblągu

ScottieSzkolneKluby

Brak wydarzeń w kalendarzu
Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Licznik odwiedzin

Liczniki

Jesteśmy na Facebook

Dawno temu w szkole

IMG 20171031 091520strDnia 19.10.2017 r. odbyło się rozstrzygnięcie konkursu plastycznego zorganizowanego dla uczniów klas I-III naszej szkoły, pod hasłem ,,Bądź bezpieczny na drodze”. Celem konkursu było poszerzenie wiedzy na temat zasad ruchu drogowego oraz

zwrócenie uwagi na konieczność przestrzegania tych zasad. Okazało się, że temat konkursu jest dzieciom dobrze znany. Wpłynęło bardzo dużo prac wykonanych różnymi technikami, także wybór zwycięzców był naprawdę trudny. Wśród zwycięzców znaleźli się: Joanna Grzeszczak, Martyna Wielesiki i Jessica Klimko. Wyróżniono prace: Darii Nowaczyk, Amelii Tochy, Julii Cieśluk i Klaudii Kondzielawy. Wszyscy zostali nagrodzeni nagrodami rzeczowymi. Ich prace zdobią hol szkoły. Gratulujemy! Konkurs zorganizowała pani Ala Piotrowicz- Chont.

Nasze certyfikaty


 

 

certyfikat codeweek 1str

aastr

astr

ffdvfvstr

 

fgggfhstr

 

gbgbthbththnythstr

 

ggggggggstr

 

gggstr

 

Narkotykistr

 

logo 1str

 

mistrzstr

 

vfdvf vstr

 

A4 Popup

Zwracamy się z ogromną prośbą, o aktywny udział w akcji Się gra się ma... Odlotowy Playroom!.
Nasza świetlica bierze udział w konkursie, zorganizowanym przez firmę Hasbro, w którym można wygrać cenne nagrody, między innymi salę gier, wyposażenie świetlicy, zestawy gier.
Wystarczy wejść codziennie na stronę https://www.siegrasiema.com/swietlice/106 i oddać głos na naszą świetlicę.
Moi drodzy, w grupie siła, zawalczmy wspólnie o to, aby  dzieci spędzały czas w świetlicy jeszcze bardziej aktywnie !
Każda osoba codziennie może oddać 1 głos. Zachęćcie do udziału rodzinę, przyjaciół, znajomych.

all4web