20171013 101416strDnia 13 października 2017 roku w naszej szkole, z okazji Dnia Edukacji Narodowej, odbyła się akademia. Na uroczystość przybyli nauczyciele, pracownicy administracji, obsługi, przedstawiciele Rady Rodziców oraz uczniowie. W części oficjalnej głos

zabrała Pani dyrektor Alicja Bałchan, która złożyła serdeczne życzenia wszystkim pracownikom szkoły, podziękowała za trud włożony każdego dnia w kształcenie i wychowanie młodych pokoleń oraz wręczyła Nagrody Dyrektora wyróżnionym pracownikom szkoły.

W części artystycznej uczniowie z klasy III a i VI a pod kierunkiem pani Joanny Malec, pani Barbary Podworskiej i pana Piotra Różalskiego śpiewem i wierszem wyrazili swoje podziękowanie i słowa uznania dla trudnej pracy pedagogów. Podczas akademii wystąpił również szkolny zespół muzyczny „Złota nuta”. Następnie wszyscy mogli obejrzeć prezentację multimedialną ukazującą nauczycieli i pracowników szkoły w dzieciństwie i latach szkolnych.

Na zakończenie uczniowie rozdali nauczycielom i pracownikom szkoły słodkie upominki.