foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Szkoła Podstawowa nr 8

im. Stanisława Staszica w Elblągu

ScottieSzkolneKluby

Brak wydarzeń w kalendarzu
Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Licznik odwiedzin

Liczniki

Jesteśmy na Facebook

Dawno temu w szkole

20171013 101416strDnia 13 października 2017 roku w naszej szkole, z okazji Dnia Edukacji Narodowej, odbyła się akademia. Na uroczystość przybyli nauczyciele, pracownicy administracji, obsługi, przedstawiciele Rady Rodziców oraz uczniowie. W części oficjalnej głos

zabrała Pani dyrektor Alicja Bałchan, która złożyła serdeczne życzenia wszystkim pracownikom szkoły, podziękowała za trud włożony każdego dnia w kształcenie i wychowanie młodych pokoleń oraz wręczyła Nagrody Dyrektora wyróżnionym pracownikom szkoły.

W części artystycznej uczniowie z klasy III a i VI a pod kierunkiem pani Joanny Malec, pani Barbary Podworskiej i pana Piotra Różalskiego śpiewem i wierszem wyrazili swoje podziękowanie i słowa uznania dla trudnej pracy pedagogów. Podczas akademii wystąpił również szkolny zespół muzyczny „Złota nuta”. Następnie wszyscy mogli obejrzeć prezentację multimedialną ukazującą nauczycieli i pracowników szkoły w dzieciństwie i latach szkolnych.

Na zakończenie uczniowie rozdali nauczycielom i pracownikom szkoły słodkie upominki.

Nasze certyfikaty


 

 

certyfikat codeweek 1str

aastr

astr

ffdvfvstr

 

fgggfhstr

 

gbgbthbththnythstr

 

ggggggggstr

 

gggstr

 

Narkotykistr

 

logo 1str

 

mistrzstr

 

vfdvf vstr

 

A4 Popup

Zwracamy się z ogromną prośbą, o aktywny udział w akcji Się gra się ma... Odlotowy Playroom!.
Nasza świetlica bierze udział w konkursie, zorganizowanym przez firmę Hasbro, w którym można wygrać cenne nagrody, między innymi salę gier, wyposażenie świetlicy, zestawy gier.
Wystarczy wejść codziennie na stronę https://www.siegrasiema.com/swietlice/106 i oddać głos na naszą świetlicę.
Moi drodzy, w grupie siła, zawalczmy wspólnie o to, aby  dzieci spędzały czas w świetlicy jeszcze bardziej aktywnie !
Każda osoba codziennie może oddać 1 głos. Zachęćcie do udziału rodzinę, przyjaciół, znajomych.

all4web