Szkoła Podstawowa nr 8 w Elblągu - Wizyta gości z Anglii i Słowenii

foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Szkoła Podstawowa nr 8

im. Stanisława Staszica w Elblągu

ScottieSzkolneKluby

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Licznik odwiedzin

Liczniki

Jesteśmy na Facebook

DSC01577strstrW dniach 2 – 6. 10. 2017 r. w naszej szkole gościliśmy nauczycieli ze szkół partnerskich z Anglii i Słowenii w ramach projektu „Read, Write, Eat” Erasmus+. Mieli oni możliwość obejrzenia naszej placówki i sprawdzenia, jak funkcjonuje polska szkoła. Uczniowie przywitali gości przedstawieniem „Królewna Śnieżka”

w języku polskim i angielskim. Nastąpiła również uroczysta wymiana upominków pomiędzy szkołami. Nasi goście uczestniczyli w lekcjach pokazowych z języka angielskiego. Podczas zajęć bacznie przyglądali się, w jaki sposób nauczycielka omawia z uczniami zagadnienia gramatyczne. Uczestniczyli także w lekcji, podczas której połączono naukę języka angielskiego z podstawami programowania. Połączeni w zespoły, razem z dziećmi, wykonywali zadania na tabletach. Uczestnicy wymiany mieli również możliwość wzięcia udziału w warsztatach decoupage, podczas których wspólnie z dziećmi ze świetlicy socjoterapeutycznej ozdabiali świeczniki. Byli także z wizytą w pobliskim przedszkolu oraz w Szkole Muzycznej. Nasz projekt opiera się między innymi na wymianie doświadczeń kulinarnych krajów partnerskich, dlatego też zorganizowano warsztaty w Zapiecku, podczas których nasi goście, wykorzystując starodawne metody, robili chleb, masło oraz biały ser.

Nasze certyfikaty

ScottieSzkolneKluby

certyfikat codeweek 1str

aastr

astr

ffdvfvstr

 

fgggfhstr

 

gbgbthbththnythstr

 

ggggggggstr

 

gggstr

 

Narkotykistr

 

logo 1str

 

mistrzstr

 

vfdvf vstr