1strDnia 29.09.2017 r. Mały Samorząd Uczniowski zorganizował  konkursy z okazji zbliżającego się Dnia Chłopaka. Najgrzeczniejsi i chętni chłopcy z klas I –III wzięli udział w trzech konkursach:

- dmuchanie balonów na czas,

- rysowanie auta z zamkniętymi oczami,

- ćwiczenia z książką na głowie.

Wszyscy chłopcy otrzymali pamiątki w postaci gumowych aut i motorów, a chłopcy biorący udział w konkursach zostali dodatkowo nagrodzeni notesami, długopisami i magnesami. Oczywiście wszyscy uczniowie klas I-III – zarówno chłopcy jak i dziewczynki otrzymali słodką niespodziankę.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z tego dnia.