We wtorek tj.19 listopada w Urzędzie Miejskim odbyła się uroczystość wręczenia stypendiów na wyrównywanie szans edukacyjnych dla uczniów gimnazjów oraz uczniów klas siódmych i ósmych szkół podstawowych z Elbląga za wysokie wyniki w nauce w II semestrze roku szkolnego 2018/2019.

Prezydent Elbląga Witold Wróblewski wręczył stypendium 200 uczniom elbląskich szkół. Wśród stypendystów były trzy uczennice naszej szkoły: Natalia Wlazło z VIII B oraz Małgorzata Leśniewska i Aleksandra Noga z klasy VIII A.

Dziewczętom życzymy dalszych sukcesów a wszystkich uczniów klas siódmych i ósmych, którzy osiągną średnią ocen co najmniej 5,2 i bardzo dobrą ocenę z zachowania po I semestrze bieżącego roku szkolnego zachęcamy do składania wniosków stypendialnych i zasilenia szacownego grona stypendystów.

Zapraszamy na stronę: https://www.info.elblag.pl/17,59977,Az-200-uczniow-otrzymalo-stypendia--zobacz-zdjecia-z-uroczystosci-wreczenia.html

Pedagog i psycholog szkolny