foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Szkoła Podstawowa nr 8

im. Stanisława Staszica w Elblągu

Dnia 17. 05. 2019 roku wyruszyliśmy na kolejną wyprawę z kijkami po Wyspie Spichrzów. W miłej atmosferze doskonaliliśmy technikę poruszania się z kijkami Nordic Walking oraz kształtowaliśmy wytrzymałość. Dziękujemy wszystkim uczestnikom wyprawy za mile i aktywnie spędzony czas. Wszystkim osobom, które wzięły udział w naszej wycieczce, gratulujemy i dziękujemy.

Pozdrawiamy i do zobaczenia na kolejnej wyprawie z kijkami Nordic Walking.

 

Nasze certyfikaty

 

 

 

aastr

astr

ffdvfvstr

 

fgggfhstr

 

gbgbthbththnythstr

 

ggggggggstr

 

gggstr

 

Narkotykistr

 

logo 1str

 

mistrzstr

 

vfdvf vstr

 

A4 Popup

Szanowni Państwo
Zgodnie z informacją przedstawioną przez premiera Mateusza Morawieckiego, Dyrekcja SP nr 8 informuje, że 12 i 13 marca 2020 r., (czwartek i piątek) to okres przejściowy. W tych dniach w naszej szkole będą odbywały się zajęcia opiekuńczo - wychowawcze dla uczniów, którzy nie mają zapewnionej opieki w domu.

Od poniedziałku 16 marca do 14 kwietnia br. wszystkie zajęcia zostają zawieszone - uczniowie nie przychodzą do szkoły.

all4web