foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Szkoła Podstawowa nr 8

im. Stanisława Staszica w Elblągu

DSCF3209strPrawdziwie jesienna pogoda towarzyszyła sympatykom marszu z kijkami, którzy dnia 23 listopada br. wzięli udział w Rajdzie Nordic Walking, organizowanym przez Koło Turystyki Pieszej i Rowerowej, działającym przy Szkole Podstawowej nr 8 w Elblągu. Trasa rajdu, liczącą ok. 5 km, wiodła szlakami dzielnicy Zawodzie. W programie rajdu nie

zabrakło wspólnej rozgrzewki, jak również instruktażu prawidłowej techniki poruszania się z kijkami Nordic Walking w terenie. Sobotni sportowy poranek dostarczył uczestnikom rajdu wiele satysfakcji i zadowolenia. Zwolenników tej formy aktywności ruchowej już teraz zapraszamy na kolejne sobotnie spotkanie z kijkami Nordic Walking, które planowane jest już w grudniu.

Nasze certyfikaty

 

 

 

 

aastr

astr

ffdvfvstr

 

fgggfhstr

 

gbgbthbththnythstr

 

ggggggggstr

 

gggstr

 

Narkotykistr

 

logo 1str

 

mistrzstr

 

vfdvf vstr