foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Szkoła Podstawowa nr 8

im. Stanisława Staszica w Elblągu

zawody pilki siatkowejDnia 16 października na obiektach sportowych Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego w Elblągu odbyły się zawody piłki siatkowej dziewcząt klas VIII. Zawody rozgrywane były  w ramach XXXIII Miejskich Igrzysk Młodzieży Szkolnej.  Drużyna naszej szkoły w składzie: Aleksandra Boćko,

Katarzyna Kilijańska, Alicja Kwiatkowska, Kinga Gałecka, Karolina Skinder, Kinga Czerska, Aleksandra Noga, Alicja Paziewska, Nikola Nowakowska zajęła w grupie eliminacyjne trzecie miejsce. Serdeczne  podziękowania dla naszych siatkarek za godne reprezentowanie naszej szkoły podczas zawodów siatkarskich.

Nasze certyfikaty

 

 

 

 

aastr

astr

ffdvfvstr

 

fgggfhstr

 

gbgbthbththnythstr

 

ggggggggstr

 

gggstr

 

Narkotykistr

 

logo 1str

 

mistrzstr

 

vfdvf vstr