foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Szkoła Podstawowa nr 8

im. Stanisława Staszica w Elblągu

W środę 5 czerwca 2019 roku odbył się egzamin z praktycznej jazdy rowerem dla uczniów klas IV-VI. Do egzaminu przystąpili uczniowie, którzy zdali egzamin teoretyczny z przepisów ruchu drogowego. Podczas części praktycznej uczniowie musieli wykazać się dobra techniką jazdy. Była jazda slalomem, zakręty z sygnalizacją. Część praktyczna stanowiła szczególne wyzwanie. Wymagała dużej koncentracji uwagi, sprawności fizycznej oraz zachowania równowagi.

 

Większość uczestników zaliczyła egzamin za pierwszym razem, inni musieli powtórzyć jazdę i poprawić błędy. Wszystkim uczniom którzy otrzymają kartę rowerową w roku szkolnym 2018/2019 życzymy miłej a przede wszystkim bezpiecznej jazdy.

 „Życie jest jak jazda na rowerze. Żeby utrzymać równowagę musisz się poruszać naprzód” (Albert Einstein)

Nasze certyfikaty

 

 

 

 

aastr

astr

ffdvfvstr

 

fgggfhstr

 

gbgbthbththnythstr

 

ggggggggstr

 

gggstr

 

Narkotykistr

 

logo 1str

 

mistrzstr

 

vfdvf vstr