foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Szkoła Podstawowa nr 8

im. Stanisława Staszica w Elblągu

ScottieSzkolneKluby

Brak wydarzeń w kalendarzu
Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Licznik odwiedzin

Liczniki

Jesteśmy na Facebook

Dawno temu w szkole

DSC 0006strUczniowie uczęszczający w II semestrze roku szkolnego 2017/2018 na zajęcia nauki pływania organizowane przez Międzyszkolny Ośrodek Sportowy w Elblągu sprawdzili swoje umiejętności  podczas zawodów pływackich. Zawody podsumowujące powszechną naukę

pływania „Już pływam” odbyły się 07 czerwca 2018 roku na krytej pływalni przy ulicy Robotniczej. Uczniowie naszej szkoły mieli za zadanie przepłynąć 25 metrów dowolną techniką pływacką. Wszyscy zawodnicy zaprezentowali się bardzo dobrze, na największe uznanie zasłużył uczeń Cyprian Tocha, który uzyskał najlepszy czas spośród elbląskich szóstoklasistów, dzięki czemu wywalczył złoty medal.

Dnia 08 czerwca 2018 roku również na krytej pływalni przy ulicy Robotniczej odbyły się XXXII Miejskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w pływaniu. Wśród najlepszych elbląskich pływaków dobrze zeprezentowali się uczniowie naszej szkoły Wiktoria Kostrzewa klasa V a oraz Remigiusz Jachimczyk z klasy VIIb.

Wszystkim uczniom biorącym udział w zawodach pływackich gratulujemy oraz życzymy wielu sukcesów na arenach sportowych.

Umiejętności nabyte podczas zajęć powszechnej nauki pływania z pewnością przyczynią się do bezpieczniejszego wypoczynku nad  wodą podczas wakacji.

Nasze certyfikaty


 

 

certyfikat codeweek 1str

aastr

astr

ffdvfvstr

 

fgggfhstr

 

gbgbthbththnythstr

 

ggggggggstr

 

gggstr

 

Narkotykistr

 

logo 1str

 

mistrzstr

 

vfdvf vstr

 

A4 Popup

Zwracamy się z ogromną prośbą, o aktywny udział w akcji Się gra się ma... Odlotowy Playroom!.
Nasza świetlica bierze udział w konkursie, zorganizowanym przez firmę Hasbro, w którym można wygrać cenne nagrody, między innymi salę gier, wyposażenie świetlicy, zestawy gier.
Wystarczy wejść codziennie na stronę https://www.siegrasiema.com/swietlice/106 i oddać głos na naszą świetlicę.
Moi drodzy, w grupie siła, zawalczmy wspólnie o to, aby  dzieci spędzały czas w świetlicy jeszcze bardziej aktywnie !
Każda osoba codziennie może oddać 1 głos. Zachęćcie do udziału rodzinę, przyjaciół, znajomych.

all4web