20180420 101224str19 kwietnia 2018 roku na obiektach sportowych Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego w Elblągu znajdujących się przy ulicy Saperów, zawodnicy Ósemki rozpoczęli sezon lekkoatletyczny. Uczniowie klasy piątej i szóstej „a” reprezentowali (już tradycyjnie) naszą

szkołę w sportowej lekkoatletycznej rywalizacji ( reprezentanci SP 8 – Nikola Nowakowska, Daniel Jasiński, Oliwier Swobodziński, Przemysław Salabura, Małgorzata Leśniewska i Alicja Dzieżyc). Nasi reprezentanci osiągnęli bardzo dobre rezultaty i plasują się w punktacji generalnej na bardzo wysokich miejscach.

Zdjęcia z zawodów oraz wszystkie wyniki dostępne są na stronie

www.mostruso.pl

Najbliższa zawody lekkoatletyczne już wkrótce, wszystkich uczniów chcących sprawdzić swoje umiejętności lekkoatletyczne podczas zawodów prosimy o kontakt z nauczycielami wychowania fizycznego Adamem Jażdżyńskim oraz Piotrem Różalskim.