foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Szkoła Podstawowa nr 8

im. Stanisława Staszica w Elblągu

ScottieSzkolneKluby

Brak wydarzeń w kalendarzu
Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Licznik odwiedzin

Liczniki

Jesteśmy na Facebook

Dawno temu w szkole

DSCF2761str8 marca 2018 roku  uczennice klas VI i VII uczciły Dzień Kobiet udziałem w zawodach Halowej Lekkoatletyki rozgrywanych w ramach XXXII Miejskich Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Reprezentacja naszej szkoły wystąpiła w następującym składzie: Alicja Dzieżyc

(bieg na 30m, skok wzwyż), Małgorzata Leśniewska (bieg na 30m, skok w dal), Kinga Gałecka ( pchnięcie kulą), Aleksandra Boćko (bieg na 30m, skok w dal). Zawodniczki Ósemki we wszystkich konkurencjach zaprezentowały się bardzo dobrze, jednak na szczególne słowa uznania zasłużyły wyniki i miejsca zawodniczek występujących w biegu na 30m ( M. Leśniewska 4 miejsce – czas 5,20, Aleksandra Boćko 5 miejsce – czas 5,23). Lekkoatletyczna drużyna dziewcząt w łącznej punktacji zajęła wysoką 6 lokatę, pozostawiając w pokonanym polu zespoły takich szkół jak: SP 11, SP 1, SP 25, SP 4, SP 6, ZSP. Gratulujemy naszym dziewczętom i życzymy dalszych sportowych sukcesów. Szczegółowe wyniki wszystkich zawodniczek oraz zdjęcia z zawodów można zobaczyć na stronie www.mostruso.pl.

Nasze certyfikaty


 

 

certyfikat codeweek 1str

aastr

astr

ffdvfvstr

 

fgggfhstr

 

gbgbthbththnythstr

 

ggggggggstr

 

gggstr

 

Narkotykistr

 

logo 1str

 

mistrzstr

 

vfdvf vstr

 

A4 Popup

Zwracamy się z ogromną prośbą, o aktywny udział w akcji Się gra się ma... Odlotowy Playroom!.
Nasza świetlica bierze udział w konkursie, zorganizowanym przez firmę Hasbro, w którym można wygrać cenne nagrody, między innymi salę gier, wyposażenie świetlicy, zestawy gier.
Wystarczy wejść codziennie na stronę https://www.siegrasiema.com/swietlice/106 i oddać głos na naszą świetlicę.
Moi drodzy, w grupie siła, zawalczmy wspólnie o to, aby  dzieci spędzały czas w świetlicy jeszcze bardziej aktywnie !
Każda osoba codziennie może oddać 1 głos. Zachęćcie do udziału rodzinę, przyjaciół, znajomych.

all4web