IMG 2171strJesienna, deszczowa pogoda zniechęciła wielu uczniów i rodziców do udziału w  pieszym rajdzie po Bażantarni. Deszcz, błoto, wilgoć nie odstraszyła jednak prawdziwych turystów i miłośników pieszych wypraw. Uczestnicy zostali nagrodzeni, od godziny 9.00 do zakończenia wędrówki

nie spadła ani jedna kropla deszczu. Ruszyliśmy niebieskim szlakiem, który poprowadził nas do Dąbrowy. Po drodze spotkaliśmy wielu turystów, uczestników pieszych wędrówek, biegaczy i grzybiarzy. Podczas spaceru robiliśmy zdjęcia, utrwalając  uroki przyrody parku leśnego Bażantarnia (już niedługo na stronie internetowej zaprezentujemy najciekawsze fotografie i ogłosimy zwycięzcę konkursu na najlepsze zdjęcie). Koło Turystyki Rowerowej i Pieszej zapowiada kolejne turystyczne atrakcje!