foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Szkoła Podstawowa nr 8

im. Stanisława Staszica w Elblągu

IMG 20180416 112612strW dniu 16 kwietnia uczennice ze szkolnego zespołu „Złota Nuta” wraz z paniami: Iwoną Kamecką i Marzeną Skonieczną gościły w Domu Pomocy Społecznej dla dzieci przy ul. Kasprzaka. Dziewczęta zaprezentowały dwa utwory: „Taki kraj”, „Uwięziony

ptak”. Spotkanie odbyło się w klimacie patriotyzmu z uwagi na uczczenie 100-lecia odzyskania niepodległości. W drugiej części spotkania członkinie zespołu wraz gospodarzami wykonali wspólnie pracę plastyczną „Niepodległa flaga”. Wizyta ta była ogromnym przeżyciem dla wszystkich uczestników.

Nasze certyfikaty

 

 

 

 

aastr

astr

ffdvfvstr

 

fgggfhstr

 

gbgbthbththnythstr

 

ggggggggstr

 

gggstr

 

Narkotykistr

 

logo 1str

 

mistrzstr

 

vfdvf vstr