foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Szkoła Podstawowa nr 8

im. Stanisława Staszica w Elblągu

20180412 104828strDnia 12 kwietnia uczniowie klasy VI a: Aleksandra Noga, Małgorzata Leśniewska, Michał Skinder i Piotr Sujkowki uczestniczyli w turnieju ,,Bądź bezpieczny w ruchu drogowym” zorganizowanym przez Zespół Szkół Technicznych w Elblągu i Komendę Miejską Policji w Elblągu. Celem turnieju było propagowanie wśród uczniów zasad bezpieczeństwa w ruchu drogowym oraz doskonalenie umiejętności z zakresu udzielania pierwszej pomocy. Na turniej zgłosiło się aż 15

szkół z Elbląga i okolic. Każdy uczestnik rozwiązywał test teoretyczny. Uczniowie drużynowo udzielali pierwszej pomocy w pozorowanych urazach oraz uczestniczyli w prezentacji, a następnie na jej podstawie odpowiadali na zagadnienia  z zakresu bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Wspólnie wykonali projekt znaczka odblaskowego. Wszyscy aktywnie uczestniczyli w turnieju, w czasie którego znacznie poszerzyli swoje wiadomości i umiejętności praktyczne. Uczniów do turnieju przygotowała pani Ala Piotrowicz - Chont. 

Nasze certyfikaty

 

 

 

aastr

astr

ffdvfvstr

 

fgggfhstr

 

gbgbthbththnythstr

 

ggggggggstr

 

gggstr

 

Narkotykistr

 

logo 1str

 

mistrzstr

 

vfdvf vstr