foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Szkoła Podstawowa nr 8

im. Stanisława Staszica w Elblągu

DSC 0021strOrganizowany przez Koło Turystyki Rowerowej i Pieszej oraz Radę Rodziców konkurs fotograficzny, w którym uczestniczyli uczniowie rajdu pieszego po Bażantarni dnia 28 października 2017 roku został rozstrzygnięty. Zwycięzcą konkursu

został uczeń klasy V a, Piotr Pocełujko. Nadesłane przez Piotra zdjęcia ukazały różnorodność Parku Leśnego Bażantarnia oraz udowodniły, że las jest doskonałym miejscem dla wszystkich, którzy poszukują pięknych krajobrazów, dzikiej natury, a także adrenaliny i przygód. Nagroda dla Piotra zostanie wręczona podczas najbliższej uroczystości szkolnej. Gratulujemy ! Jednocześnie informujemy, że Koło Turystyki Rowerowej i Pieszej wkrótce ogłosi kolejny konkurs fotograficzny, do którego serdecznie zapraszamy (więcej informacji na temat nowego konkursu już wkrótce ukaże się na stronie internetowej szkoły).

Nasze certyfikaty

 

 

aastr

astr

ffdvfvstr

 

fgggfhstr

 

gbgbthbththnythstr

 

ggggggggstr

 

gggstr

 

Narkotykistr

 

logo 1str

 

mistrzstr

 

vfdvf vstr