foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Szkoła Podstawowa nr 8

im. Stanisława Staszica w Elblągu

DSC03507str14 czerwca odbyło się spotkanie uczniów klas I-IV z policjantem z Komendy Miejskiej Policji w Elblągu. Zbliża się okres wakacji, dlatego też policjant przybliżył i przypomniał uczniom zasady bezpiecznego zachowania, w różnych sytuacjach, podczas letniego wypoczynku:

 

- bezpiecznego poruszania się po drodze,

- prawidłowego przechodzenia przez jezdnię,

- bezpieczeństwa podczas zabawy w domu i na podwórku,

- zasady ograniczonego zaufania w stosunku do obcych osób.  

Policjant przestrzegał uczniów przed korzystaniem z niestrzeżonych kąpielisk, rozpalaniem ognisk, organizowaniem zabaw w niebezpiecznych miejscach. Funkcjonariusz przypomniał również, aby w razie niebezpieczeństwa dzwonić pod  numer 112. Na zakończenie spotkania policjant wręczył wszystkim uczniom ulotki dotyczące rad i informacji na temat bezpiecznych wakacji.

 

Nasze certyfikaty

 

 

aastr

astr

ffdvfvstr

 

fgggfhstr

 

gbgbthbththnythstr

 

ggggggggstr

 

gggstr

 

Narkotykistr

 

logo 1str

 

mistrzstr

 

vfdvf vstr