foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Szkoła Podstawowa nr 8

im. Stanisława Staszica w Elblągu

20180517 105301str17 maja odbyły się logopedyczne zabawy,  dla dzieci z klasy I i II, pt. „W krainie Głoskolandii”. Dzieci wykonywały ćwiczenia oddechowe, słuchowe i artykulacyjne. Rozwijały zasób słownictwa i umiejętność logicznego myślenia. Za prawidłowe wykonanie ćwiczeń uczniowie zbierali pieczątki  , które „wymienili” na

dyplomy i drobne upominki. Zajęcia miały charakter profilaktyczny, a przygotowała je p. Agnieszka Zagulska-Narwojsz. W przeprowadzeniu zabaw pomogły studentki I roku Pedagogiki Specjalnej z Terapią Logopedyczną  PWSZ.

Nasze certyfikaty

 

 

aastr

astr

ffdvfvstr

 

fgggfhstr

 

gbgbthbththnythstr

 

ggggggggstr

 

gggstr

 

Narkotykistr

 

logo 1str

 

mistrzstr

 

vfdvf vstr