foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Szkoła Podstawowa nr 8

im. Stanisława Staszica w Elblągu

dzien dzieckaUczniowie Szkoły Podstawowej nr 8 w Elblągu obchodzili Dzień Dziecka na sportowo. Dzieci klas I – III uczestniczyły w sportowych zmaganiach o charakterze ogólno-rozwojowym. Konkursy sprawnościowe oraz tor przeszkód dostarczył naszym małym sportowcom wielu sportowych wrażeń

i emocji. Nauczycielami, którzy przygotowali sportowe potyczki dla klas młodszych były panie Agnieszka Zagulska - Narwojsz oraz Agnieszka Mucha. Potyczki sportowe dla uczniów klas IV – VII przeprowadzili i przygotowali nauczyciele wychowania fizycznego Adam Jażdżyński oraz Piotr Różalski. Uczniowie mieli możliwość rywalizowania w turnieju piłki nożnej, unihokeja, „zbijaka” oraz w zajęciach rekreacyjnosportowych - konkurs skoków na „kręconce”, gra w badmintona. Wszyscy uczniowie biorący udział w sportowych zmaganiach wykazali się umiejętnościami techniczno-taktycznymi z zakresu dyscyplin sportowych, w których rywalizowali oraz znajomością zasad fair play. Należy nadmienić, że turniej piłki nożnej wygrała klasa V a, natomiast najlepszym zespołem w unihokeja byli uczniowie klasy VI a. Po zakończonych rozgrywkach na uczniów czekał słodki poczęstunek w postaci batonów i lodów.

Nasze certyfikaty

 

 

aastr

astr

ffdvfvstr

 

fgggfhstr

 

gbgbthbththnythstr

 

ggggggggstr

 

gggstr

 

Narkotykistr

 

logo 1str

 

mistrzstr

 

vfdvf vstr