foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Szkoła Podstawowa nr 8

im. Stanisława Staszica w Elblągu

IMG 20180425 095100strDnia 25 kwietnia odbył się międzyszkolny konkurs językowy „Froggy Fun”, który został zorganizowany przez szkołę podstawową nr 1. Reprezentantkami naszej szkoły były uczennice z klasy III a: Joanna Grzeszczak i Klaudia Kondzielawa.

Dziewczynki fantastycznie pracowały zespołowo i pokazały, jak dobrze znają słownictwo z języka angielskiego dotyczące wiosny. Przeprowadzono konkurencje min. z samodzielnego pisania wyrazów, literowania, pisania liczb w zakresie 1 – 100. Uczennice uzyskały maksymalną liczbę punktów za prezentację (oczywiście w języku angielskim) wiosennego plakatu. Dziewczynki zdobyły wyróżnienie. Gratulacje!

Nasze certyfikaty

 

 

aastr

astr

ffdvfvstr

 

fgggfhstr

 

gbgbthbththnythstr

 

ggggggggstr

 

gggstr

 

Narkotykistr

 

logo 1str

 

mistrzstr

 

vfdvf vstr