foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Szkoła Podstawowa nr 8

im. Stanisława Staszica w Elblągu

20180322 095722 resizedstrW dniu 22 marca tradycyjnie, jak co roku, w naszej szkole uczniowie klasy I -III obchodzili Pierwszy Dzień Wiosny, pożegnanie zimy. W tym celu dzieci przygotowały piękne kukły. Uczniowie wraz z opiekunami Bożeną Knapik, Barbarą Podworską i  Dorotą Szczepańską, z Marzannami i kolorowymi kwiatami  przemaszerowały w barwnym korowodzie  po najbliższej okolicy, aby tam pożegnać zimę  i powitać wiosnę. Wiosnę powitały piosenkami, wierszami i wiosennymi okrzykami. Następnie poszukiwały oznak wiosny, na którą czekamy wszyscy z utęsknieniem. Dzień był bardzo udany, a na wielu twarzach gościł uśmiech i widać było ogromną radość.

Nasze certyfikaty

 

 

 

 

aastr

astr

ffdvfvstr

 

fgggfhstr

 

gbgbthbththnythstr

 

ggggggggstr

 

gggstr

 

Narkotykistr

 

logo 1str

 

mistrzstr

 

vfdvf vstr