foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Szkoła Podstawowa nr 8

im. Stanisława Staszica w Elblągu

28207603 1978361599068912 487833986 ostr8 lutego przybyły do naszej szkoły dzieci z elbląskich przedszkoli na festyn pod hasłem „Karnawału czas”. Spotkanie odbyło się w hali sportowej, która została pięknie udekorowana na powitanie „przedszkolaków”. Goście zostali przywitani występem wokalnym

szkolnego zespołu „Złote nutki”. W programie imprezy znalazły się następujące atrakcje: zajęcia plastyczne, konkursy, wspólne śpiewanie, zabawy z balonami, wspólny taniec poloneza w maskach karnawałowych.  Wszystkie dzieci bardzo chętnie uczestniczyły w zajęciach i zabawach. Festyn zorganizowały panie: Bożena Knapik, Dorota Szczepańska, Iwona Kamecka i Marzena Skonieczna.

Nasze certyfikaty

 

 

 

 

aastr

astr

ffdvfvstr

 

fgggfhstr

 

gbgbthbththnythstr

 

ggggggggstr

 

gggstr

 

Narkotykistr

 

logo 1str

 

mistrzstr

 

vfdvf vstr