foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Szkoła Podstawowa nr 8

im. Stanisława Staszica w Elblągu

20180119 120051strDnia 19 stycznia w naszej szkole odbył się „Bal karnawałowy kl. I - IV” Panie prowadzące przywitały ciepło uczestników oraz życzyły udanej zabawy. Bal rozpoczął  się wspólnym Polonezem kompozycji Wojciecha Kilara, który uczniowie zatańczyli razem

z wychowawcami. Był to bardzo podniosły i wzruszający moment dla wszystkich uczestników. Dzieci  prezentowały piękne, pomysłowe karnawałowe stroje. Następnie zaczęły się wspólne tańce przeplatane konkursami prowadzonymi przez nauczycielki Bożenę Knapik i Agnieszkę Muchę. Wszyscy bawili się doskonale. Bal był bardzo udany.

Nasze certyfikaty

 

 

aastr

astr

ffdvfvstr

 

fgggfhstr

 

gbgbthbththnythstr

 

ggggggggstr

 

gggstr

 

Narkotykistr

 

logo 1str

 

mistrzstr

 

vfdvf vstr