foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Szkoła Podstawowa nr 8

im. Stanisława Staszica w Elblągu

26610814 1710963892293793 1496820354 ostr21 grudnia 2017 zostały zorganizowane dla klas młodszych gry i zabawy świąteczne na szkolnej hali sportowej. Dzieci zostały zapoznane z programem zabaw, a następnie każda klasa zaśpiewała wcześniej przygotowaną kolędę. Nauczycielki p. Grażyna

Wojtczak, p. Agnieszka Zagulska oraz p. Iwona Kamecka przygotowały dla dzieci 5 stacji, w  których każdy uczeń mógł  sprawdzić swoją wiedzę na temat tradycji świątecznych, pokonać tor przeszkód i ubrać choinkę, czy też  być pomocnikiem Mikołaja i pomóc mu w roznoszeniu prezentów. Slalom z bombką na łyżce, również przyniósł wiele radości. Za każde prawidłowo wykonane zadanie, dziecko, na specjalnej karteczce, otrzymywało pieczątkę, a po  zebraniu wszystkich pięciu zdobywało nagrodę. Na zakończenie odbył się  międzyklasowy konkurs na najdłuższy łańcuch z papieru. Cała zabawa odbyła się przy kolędach, w bardzo miłej świątecznej atmosferze oraz doskonałej współpracy z wychowawcami klas.

Nasze certyfikaty

 

 

aastr

astr

ffdvfvstr

 

fgggfhstr

 

gbgbthbththnythstr

 

ggggggggstr

 

gggstr

 

Narkotykistr

 

logo 1str

 

mistrzstr

 

vfdvf vstr