foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Szkoła Podstawowa nr 8

im. Stanisława Staszica w Elblągu

IMG 20171215 190738strW dniu 15 grudnia 2017 r. odbyła się „Night at school – nocka w szkole” dla uczniów z kl. I – III. Były to warsztaty dotyczące krajów Unii Europejskiej, podczas których dzieci dowiedziały się ciekawych informacji o poszczególnych krajach oraz oglądały krótkie filmiki na

ich temat. Podczas zajęć plastycznych wykonywały flagi Unii. Naklejenie dwunastu gwiazdek, tworzących okrąg, okazał się dla niektórych nie lada wyzwaniem. Uczniowie rozwiązywali quizy i rebusy z wykorzystaniem platformy Learningapps oraz Kahoot. Za każde zadanie otrzymywali upominki: misie, książeczki oraz święcące długopisy (pozyskane na tę okazję od Komisji Europejskiej). Po warsztatach dzieci udały się na wyczekiwaną pizzę, by zaraz potem wygodnie usadowić się na materacach i wspólnie oglądać bajki.

Nasze certyfikaty

 

 

aastr

astr

ffdvfvstr

 

fgggfhstr

 

gbgbthbththnythstr

 

ggggggggstr

 

gggstr

 

Narkotykistr

 

logo 1str

 

mistrzstr

 

vfdvf vstr