foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Szkoła Podstawowa nr 8

im. Stanisława Staszica w Elblągu

20171113 112720strDnia 13 listopada 2017 roku uczniowie klasy III a pod opieką wychowawczyni pani Barbary Podworskiej, udali się na wycieczkę dydaktyczną do Teatru Dramatycznego im. Aleksandra Sewruka. Głównym celem wycieczki było zwiedzanie kulis teatru. Wędrując za przewodnikiem, uczniowie mogli zobaczyć salę przeznaczoną do teatralnych prób, aktorskie garderoby, pracownie krawiecką oraz charakteryzatornię. Największe wrażenie wywarła jednak na wszystkich scena główna teatru oraz usytuowanie miejsc widowiskowych. Pan przewodnik zapoznał uczniów z historią teatru, opowiedział kilka

ciekawych anegdot dotyczących pracy aktorów i ich występów na deskach scenicznych. Uczniowie dowiedzieli się także, ile osób jest zaangażowanych, oprócz aktorów, aby powstało przedstawienie. Wycieczka wszystkim się bardzo podobała i dostarczyła niezapomnianych wrażeń.

Nasze certyfikaty

 

 

aastr

astr

ffdvfvstr

 

fgggfhstr

 

gbgbthbththnythstr

 

ggggggggstr

 

gggstr

 

Narkotykistr

 

logo 1str

 

mistrzstr

 

vfdvf vstr