foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Szkoła Podstawowa nr 8

im. Stanisława Staszica w Elblągu

IMG 20171031 091520strDnia 19.10.2017 r. odbyło się rozstrzygnięcie konkursu plastycznego zorganizowanego dla uczniów klas I-III naszej szkoły, pod hasłem ,,Bądź bezpieczny na drodze”. Celem konkursu było poszerzenie wiedzy na temat zasad ruchu drogowego oraz

zwrócenie uwagi na konieczność przestrzegania tych zasad. Okazało się, że temat konkursu jest dzieciom dobrze znany. Wpłynęło bardzo dużo prac wykonanych różnymi technikami, także wybór zwycięzców był naprawdę trudny. Wśród zwycięzców znaleźli się: Joanna Grzeszczak, Martyna Wielesiki i Jessica Klimko. Wyróżniono prace: Darii Nowaczyk, Amelii Tochy, Julii Cieśluk i Klaudii Kondzielawy. Wszyscy zostali nagrodzeni nagrodami rzeczowymi. Ich prace zdobią hol szkoły. Gratulujemy! Konkurs zorganizowała pani Ala Piotrowicz- Chont.

Nasze certyfikaty

 

 

aastr

astr

ffdvfvstr

 

fgggfhstr

 

gbgbthbththnythstr

 

ggggggggstr

 

gggstr

 

Narkotykistr

 

logo 1str

 

mistrzstr

 

vfdvf vstr