foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Szkoła Podstawowa nr 8

im. Stanisława Staszica w Elblągu

IMG 20171018 101217strW ramach Europejskiego Tygodnia Kodowania uczniowie z kl. III a wraz z nauczycielką Katarzyną Stępczyńską przeprowadzili warsztaty dla starszaków z pobliskich przedszkoli: Przedszkola nr 5, mieszczącego się tuż obok naszej szkoły i Przedszkola nr 6, które znajduje

się na ulicy Browarnej. Uczniowie pokazywali przedszkolakom na czym polega proste kodowanie. Zapoznali ich z aplikacją „Code-a-pillar” oraz wspólnie bawili się programując gąsieniczkę FisherPrice. Starszaki mały możliwość samodzielnej pracy na tabletach z aplikacją BitByBit. Nasi uczniowie dzielnie im pomagali, dając odpowiednie wskazówki. Wspólna nauka połączona z zabawą wszystkim bardzo się podobała.

Nasze certyfikaty

 

 

 

 

aastr

astr

ffdvfvstr

 

fgggfhstr

 

gbgbthbththnythstr

 

ggggggggstr

 

gggstr

 

Narkotykistr

 

logo 1str

 

mistrzstr

 

vfdvf vstr