foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Szkoła Podstawowa nr 8

im. Stanisława Staszica w Elblągu

DSC 0180strDnia 14 września odbył się apel porządkowy poprowadzony przez: mł. aspiranta pana Sylwestra Kameckiego, pedagoga i psychologa szkolnego oraz opiekunki  Samorządu Uczniowskiego klas I-III. Uczniowie przyswajali wiedzę na temat bezpiecznej drogi do domu  i do

szkoły oraz ustalali, jakich zasad należy przestrzegać, samodzielnie poruszając się po drodze. Ponadto uczniowie przypomnieli sobie, jakie zasady bezpieczeństwa obowiązują w Szkole Podstawowej Nr 8 w Elblągu. Dodatkowo wychowankowie klas pierwszych, drugich i trzecich zapoznali się z harmonogramem imprez, uroczystości i konkursów, jakie opiekunki Małego Samorządu Uczniowskiego zaplanowały na cały rok szkolny. Uczniowie otrzymali pierwszą gazetkę Małego Samorządu Uczniowskiego z planem działań przewidzianych w miesiącu wrześniu oraz konkursami.

Nasze certyfikaty

 

 

aastr

astr

ffdvfvstr

 

fgggfhstr

 

gbgbthbththnythstr

 

ggggggggstr

 

gggstr

 

Narkotykistr

 

logo 1str

 

mistrzstr

 

vfdvf vstr