foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Szkoła Podstawowa nr 8

im. Stanisława Staszica w Elblągu

1Dnia 19 maja na boisku MOS w Elblągu na ul. Saperów odbyły się zawody lekkoatletyczne dziewcząt (4-boj LA dziewcząt klas VI). Reprezentantki naszej szkoły w składzie: Wiktoria Jasińska, Małgorzata Leśniewska, Oliwia

Matusiewicz, Eliza Byzdra, Wiktoria Falińska i Alicja Paziewska rywalizowały z zawodniczkami z innych elbląskich szkół w następujących konkurencjach lekkoatletycznych: bieg na 60m, bieg na 600m, rzut piłeczką palantową oraz skok w dal. Uczennice naszej szkoły mimo, że rywalizowały z dziewczętami rok lub dwa lata starszymi, uzyskały dobre wyniki sportowe.

Nasze certyfikaty


 

 

aastr

astr

ffdvfvstr

 

fgggfhstr

 

gbgbthbththnythstr

 

ggggggggstr

 

gggstr

 

Narkotykistr

 

logo 1str

 

mistrzstr

 

vfdvf vstr

 

A4 Popup