foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Szkoła Podstawowa nr 8

im. Stanisława Staszica w Elblągu

ScottieSzkolneKluby

Brak wydarzeń w kalendarzu
Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Licznik odwiedzin

Liczniki

Jesteśmy na Facebook

Dawno temu w szkole

20170516 102755str16 maja uczniowie i nauczyciele naszej szkoły uczestniczyli w zawodach sportowych zorganizowanych w ramach XIX Warmińsko- Mazurskich Dni Rodziny. Organizatorami imprezy byli: Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji

oraz Środowiskowy Dom Samopomocy LAZARUS. Zawody sportowe obejmowały dwie konkurencje: tenis stołowy i boule (boccia). W konkursach brali udział nasi nauczyciela: p. K. Jakubiuk, p. P. Różalski i p. A. Jażdżyński w kategorii KADRA oraz uczniowie: A. Dzieżyc, A. Noga i M. Majewski w kategorii UCZESTNICY. Każdy zawodnik musiał wziąć udział w dwóch konkurencjach. Naszym nauczycielom nie udało się zająć żadnego miejsca (rywale byli niesamowici!) ale uczniowie z klasy V a zajęli III miejsce w Boule! W spotkaniu uczestniczyli reprezentanci elbląskich podstawówek oraz kadra i wychowankowie ze Środowiskowych Domów Samopomocy. Impreza miała na celu integrację osób niepełnosprawnych, upowszechnianie kultury fizycznej i sportu oraz doskonalenie sprawności fizycznej osób niepełnosprawnych.

Nasze certyfikaty


 

 

certyfikat codeweek 1str

aastr

astr

ffdvfvstr

 

fgggfhstr

 

gbgbthbththnythstr

 

ggggggggstr

 

gggstr

 

Narkotykistr

 

logo 1str

 

mistrzstr

 

vfdvf vstr

 

A4 Popup

Zwracamy się z ogromną prośbą, o aktywny udział w akcji Się gra się ma... Odlotowy Playroom!.
Nasza świetlica bierze udział w konkursie, zorganizowanym przez firmę Hasbro, w którym można wygrać cenne nagrody, między innymi salę gier, wyposażenie świetlicy, zestawy gier.
Wystarczy wejść codziennie na stronę https://www.siegrasiema.com/swietlice/106 i oddać głos na naszą świetlicę.
Moi drodzy, w grupie siła, zawalczmy wspólnie o to, aby  dzieci spędzały czas w świetlicy jeszcze bardziej aktywnie !
Każda osoba codziennie może oddać 1 głos. Zachęćcie do udziału rodzinę, przyjaciół, znajomych.

all4web