20170516 102755str16 maja uczniowie i nauczyciele naszej szkoły uczestniczyli w zawodach sportowych zorganizowanych w ramach XIX Warmińsko- Mazurskich Dni Rodziny. Organizatorami imprezy byli: Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji

oraz Środowiskowy Dom Samopomocy LAZARUS. Zawody sportowe obejmowały dwie konkurencje: tenis stołowy i boule (boccia). W konkursach brali udział nasi nauczyciela: p. K. Jakubiuk, p. P. Różalski i p. A. Jażdżyński w kategorii KADRA oraz uczniowie: A. Dzieżyc, A. Noga i M. Majewski w kategorii UCZESTNICY. Każdy zawodnik musiał wziąć udział w dwóch konkurencjach. Naszym nauczycielom nie udało się zająć żadnego miejsca (rywale byli niesamowici!) ale uczniowie z klasy V a zajęli III miejsce w Boule! W spotkaniu uczestniczyli reprezentanci elbląskich podstawówek oraz kadra i wychowankowie ze Środowiskowych Domów Samopomocy. Impreza miała na celu integrację osób niepełnosprawnych, upowszechnianie kultury fizycznej i sportu oraz doskonalenie sprawności fizycznej osób niepełnosprawnych.