foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Szkoła Podstawowa nr 8

im. Stanisława Staszica w Elblągu

ScottieSzkolneKluby

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Licznik odwiedzin

Liczniki

Jesteśmy na Facebook

20170516 102755str16 maja uczniowie i nauczyciele naszej szkoły uczestniczyli w zawodach sportowych zorganizowanych w ramach XIX Warmińsko- Mazurskich Dni Rodziny. Organizatorami imprezy byli: Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji

oraz Środowiskowy Dom Samopomocy LAZARUS. Zawody sportowe obejmowały dwie konkurencje: tenis stołowy i boule (boccia). W konkursach brali udział nasi nauczyciela: p. K. Jakubiuk, p. P. Różalski i p. A. Jażdżyński w kategorii KADRA oraz uczniowie: A. Dzieżyc, A. Noga i M. Majewski w kategorii UCZESTNICY. Każdy zawodnik musiał wziąć udział w dwóch konkurencjach. Naszym nauczycielom nie udało się zająć żadnego miejsca (rywale byli niesamowici!) ale uczniowie z klasy V a zajęli III miejsce w Boule! W spotkaniu uczestniczyli reprezentanci elbląskich podstawówek oraz kadra i wychowankowie ze Środowiskowych Domów Samopomocy. Impreza miała na celu integrację osób niepełnosprawnych, upowszechnianie kultury fizycznej i sportu oraz doskonalenie sprawności fizycznej osób niepełnosprawnych.

Nasze certyfikaty

 

ScottieSzkolneKluby

certyfikat codeweek 1str

aastr

astr

ffdvfvstr

 

fgggfhstr

 

gbgbthbththnythstr

 

ggggggggstr

 

gggstr

 

Narkotykistr

 

logo 1str

 

mistrzstr

 

vfdvf vstr

 

A4 Popup

Konkurs „Extra stołówki”

Dorośli głosują, dzieciaki zyskują!!!

Pomóż szkole wygrać remont stołówki za 30.000 złotych!!!

Głosuj codziennie, aż do 17 czerwca 2018r.

Wystarczy wejść na stronę www.extrastolowki.pl i kliknąć na naszą szkołę.

Za wszystkie oddane głosy serdecznie dziękujemy!!!

all4web