20170516 102755str16 maja uczniowie i nauczyciele naszej szkoły uczestniczyli w zawodach sportowych zorganizowanych w ramach XIX Warmińsko- Mazurskich Dni Rodziny. Organizatorami imprezy byli: Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji

oraz Środowiskowy Dom Samopomocy LAZARUS. Zawody sportowe obejmowały dwie konkurencje: tenis stołowy i boule (boccia). W konkursach brali udział nasi nauczyciela: p. K. Jakubiuk, p. P. Różalski i p. A. Jażdżyński w kategorii KADRA oraz uczniowie: A. Dzieżyc, A. Noga i M. Majewski w kategorii UCZESTNICY. Każdy zawodnik musiał wziąć udział w dwóch konkurencjach. Naszym nauczycielom nie udało się zająć żadnego miejsca (rywale byli niesamowici!) ale uczniowie z klasy V a zajęli III miejsce w Boule! W spotkaniu uczestniczyli reprezentanci elbląskich podstawówek oraz kadra i wychowankowie ze Środowiskowych Domów Samopomocy. Impreza miała na celu integrację osób niepełnosprawnych, upowszechnianie kultury fizycznej i sportu oraz doskonalenie sprawności fizycznej osób niepełnosprawnych.

Konkurs „Extra stołówki”

Dorośli głosują, dzieciaki zyskują!!!

Pomóż szkole wygrać remont stołówki za 30.000 złotych!!!

Głosuj codziennie, aż do 17 czerwca 2018r.

Wystarczy wejść na stronę www.extrastolowki.pl i kliknąć na naszą szkołę.

Za wszystkie oddane głosy serdecznie dziękujemy!!!